יצירת קשר

מי אנחנו?

הכל התחיל מציפור ששרה ומחתול שניסה לתפוס אותה, אחר כך הודפס על כרטיס ביקור ובו נוספו עוד שלושה ציפורים שישבו באותו הזמן על עמוד חשמל ופחדו מהחתול. מרעיון מקורי נהפך אולפן הקלטות קורקט לאולפן עם דמויות שמאפיינות את המוטו שלו ״עושים את זה נכון״ ובצבע אחד- טורקיז! בואו להיפגש עם הדמויות ולהרגיש מציאות מוזיקלית חדשה! אנחנו מתמקדים בעשייה ובתוצאות!

​לפני הכל חשוב לנו שתכירו אותנו לפני שנתחיל לעבוד ביחד.

"אנחנו" צוות של שני חברים טובים שמתמקדים בחוזקות שלנו בעשייה ובשיפור תכונות אופי שנדיר למצוא בזמנים של היום. סבלנות, אחריות, אכפתיות ובלי אגו. שמים דגש על הפרטים הקטנים ואוהבים אהבה עמוקה למוזיקה וסאונד.

אנחנו בוחרים תמיד להיחשף למשהו מיוחד ואיכותי – שמביא איתו ערך לעולם.

שורה תחתונה: המטרה שלנו להעצים את אומני הבמה ולהביא את המוזיקה אל מציאות חדשה! להיות הצוות שנמצא מאחורי הקלעים.​ אצלנו תקבלו איכות שירות ברמה הגבוהה ביותר!

תרגישו חופשי ליצור איתנו קשר. בכל שאלה נשמח לענות בהקדם האפשרי

[contact-form-7 id="4021" title="ללא כותרת"]

מכתב אישי

המטרה הייתה בסך הכל להנות מהדרך… בשנת 2009 עולה לבמה בגני התערוכה תל אביב,  "DJ TIESTO" עם סט של 6 שעות.

המוזיקה, האנשים, הרגשות, האנרגיות והאמת גורמים לי להחליט "מעכשיו, רק מוזיקה". ההתחלה תמיד קשה, אין מספיק ידע וניסיון. בהתחלה עבדתי עם אוזניות, אחרי זה רכשתי ממיר ומוניטורים, אחרי זה טיפלתי באקוסטיקה של החדר, הבאתי מיקרופונים בשביל להקליט ולתעד את הרגעים שלא יחזרו שוב על עצמם. לאט לאט, בצעדים קטנים לומד עוד משהו חדש, מנסה. טועה. עוד פעם מנסה.

כולנו מתפתחים עם הזמן וצוברים ניסיון דרך מעשים. תינוק שנולד אינו מתחיל ללכת בין רגע. בהתחלה הוא זוחל, מנסה לעמוד עד שלבסוף מצליח ללכת – גורם הזמן, הרצון והמעשים שלו הם אלו שיגרמו לו ללכת.

עשיתי דרך ארוכה של מעשים כבן אדם הגון, ישר ושאפתן. התחום היחידי שאני אוהב ומרגיש שייך אליו. כיום כשהתעודות על הקיר – בוגר מכללת בי.פי.אם. ומכללת כנרת, אני בא עם ניסיון והכי חשוב אהבה לתחום. לא מפסיק ללמוד ותמיד רוצה לדעת עוד. 

תוכלו להתרשם מעבודות עריכת סאונד ומיקסים שביצענו באולפן הקלטות קורקט.
אם זה קשור למוזיקה וסאונד, אני תמיד אשמח לשמוע ממכם.
                                                                                                  מיכאל גרניק

קצת עליכם

אתם מוזיקאים יוצרים, אומנים. הגעתם לכאן אחרי שעברתם דרך ארוכה וחשוב שתכירו שיש תהליך מסודר.

שיר טוב קיים לנצח. אנשים שרים אותו במקלחת, מזמזמים אותו בדרך לעבודה, רוקדים איתו במסיבה, מתכסים איתו ביום חורפי, אוהבים איתו בחוף הים, נזכרים איתו בילדות… 

שירותי סאונד ומיקס
קצת עלינו

"אנחנו" צוות של שני חברים טובים שמתמקדים בחוזקות שלנו בעשייה ובשיפור תכונות אופי שנדיר למצוא בזמנים של היום. סבלנות, אחריות, אכפתיות ובלי אגו. שמים דגש על הפרטים הקטנים ואוהבים אהבה עמוקה למוזיקה וסאונד.

המטרה שלנו להעצים את אומני הבמה ולהביא את המוזיקה אל מציאות חדשה! להיות הצוות שנמצא מאחורי הקלעים.​ אצלנו תקבלו איכות שירות ברמה הגבוהה ביותר!

 כל הזכויות שמורות © לאולפן הקלטות קורקט 2015-2020